Firmamız; 1998 yılında Ankara’da yurt içi ve yurt dışı profesyonel ulaşım hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren Gezi, Tur, VIP Yolcu Taşıma, Havalimanı Transferleri, Organizasyon taşımacılığı ve diğer tüm ulaşım hizmetlerini müşteri memnuniyeti odaklı olarak başarıyla yapmış ve ulaşım hizmetleri alanında Ankara’nın en başarılı firmaları arasına girmiştir.

Turizm sektörünün en zor ve problemli alanı olan “turizm taşımacılığı” alanında yüksek standartlı, kaliteli, keyifli ve güvenli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkaran firmamız, başarısını 2016 yılında A sınıfı seyahat acentesi olarak devam ettirmiştir.

A sınıfı seyahat acentesi olduktan sonra, acentelik faaliyetlerini en başarılı şekilde yürütebilmek amacıyla profesyonel bir ekip kuran firmamız, bugün Ankara’nın en başarılı operasyon ekibine sahiptir.

Çalışmış olduğumuz özel ve resmi kurumlara her zaman  “en iyisini” sunarak, iş kalitesini ekonomik beklentilerin önünde tutuyoruz.

Kongre, Toplantı, Seminer ve diğer tüm organizasyonlarınızı başarıyla yapıyor ve etkinliklerinize “kalite” katıyoruz.

Tüm organizasyon hizmetlerini büyük bir özveri ile yapan firmamız özellikle “SPOR ORGANİZASYONU” profesyonelidir. 2010 yılından bu yana sporcu gurupları ile çalışarak, bugün; Ankara’nın en başarılı spor organizatörlerinden biri olmuştur.

2019 yılı itibariyle Uluslararası Hava Taşımacıları Birliği (IATA)’dan yetki belgesi alan firmamız, Uçak Bileti Satış hizmetleri vermeye başlamıştır. Finansal ve kurumsal bir çok zorunluluk gerektiren IATA’ya üyelik hakkını kazanan Emintaş Turizm, ulaşım ve organizasyon alanlarındaki başarılarını Uçak Bileti Satış alanında da devam ettirmeyi başarmıştır.

Diğer firmalardan farklı olarak değişen ve gelişen hizmet standartlarını her zaman en üst seviyelere çıkarmak amacıyla çalışan firmamız, 2020 yılı itibariyle Teknik Hizmetler alanında hizmet vermeye başlamıştır.

Profesyonel ses, ışık, görüntü ve diğer teknik hizmetlerin bugün itibariyle bir kısmını şirket bünyemizden veriyor, bünyemizde olmayan ekipmanları ise partnerlerimizden tedarik ediyoruz.

Turizm sektörünün belki de en zor alanı olan “turizm taşımacılığı” alanından başlayarak, organizasyon, uçak bileti ve teknik hizmetler alanlarında faaliyetlerini başarıyla sürdüren firmamız, proaktif bakış açısıyla sürekli olarak kendini yenilemektedir.

Binlerce firma ve acentenin içerisinde, 20 yılı aşan turizm tecrübesi, adım adım ilerleyerek günümüze kadar gelmiş güçlü şirket yapısı, kurumsal ve profesyonel operasyonel ekibi ile sizlere “Kalite ve Güven” sunuyoruz. Tüm paydaşlarımız için bir tedarikçi olmaktan öte, bir “Çözüm Ortağı” olmayı hedefliyoruz.

Test

Form Gönderimi

Tamam

BİZE ULAŞIN